Oprogramowanie dla firm produkcyjnych

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest wręczyć opinię na plan ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to pełne narzędzie dla młodych oraz średnich firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr zaś płac, jest również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program ten prawdopodobnie się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu kompatybilności z ustawą o rachunkowości. Wynika to z faktu iż stanowi on na bieżąco aktualizowany z obecnymi przepisami. Oprócz tego widoczne są w nim drugiego sposobu narzędzia do raportowania i praktyk i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można otrzymać nie tylko dojazd do jego pierwszych i mocnych funkcji, ale również do asysty technicznej, która daje rozwiązywanie bieżących problemów i wdrażanie rozwiązań dopasowanych do konkretnej branży oraz firmy. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima potrafi nie tylko ułatwić i dopasować funkcjonowanie poszczególnych pionów a wszelkiej firmy, lecz również przyczynić się w niscy sposób do podniesienia jej efektów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online czy także z 60-dniowego dema offline. Jest toż niesłychanie ważne, ponieważ dzięki temu potężna podjąć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w znanej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Ma z niego już ponad 60000 spółek z wielu branż, co jest informacją wysokiej klasy oprogramowania. Jak powstaje z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób mających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.